Paintball Fiyatları

Aslına bakıldığı zaman paintball fiyatları, bu oyunun çok pahalı olmadığını göstermektedir. Toplu olarak bir grup etkinliği olduğu için oyun için oynanan para takımdaki kişiler arasında bölüşülmektedir. Böylelikle ücret bölündüğü için her kişi için fiyat daha uygun hale gelmektedir. Ayrıca oyun diğer takım oyunları gibi değildir.

Mesela futbol sadece erkeklere yönelik bir takım oyunudur. Ama paintball kız erkek ayırt etmeksizin her cinsiyetten insanın zevk alabileceği ve eğleneceği bir oyundur. Böylelikle daha geniş kitlelere hitap etmektedir. Diğer saha oyunlarında da olduğu gibi saha, ekipman ve hakemler için toplamda bir kiralama ücreti bulunmaktadır. Totalde bu ödenen paralara ve kiralama bedeli her şey dahil saha ücreti olarak istanbul paintball tarafından alınmaktadır. Oyun başladıktan sonra kişisel olarak oyun içerisinde sizin ihtiyaçlarınıza göre harcamış olduğunuz boya toplarının miktarına göre totalde ödeyeceğiniz fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Paintball fiyatları firmalarda normalde belirli bir ücret belirlenir. Ve bu fiyat içerisinde uygun bir boya topu miktarı belirlenir ve takım üyelerine sunulur. Örneğin giriş ücreti 20 TL ve sizlere 150 Boya Topu sunulur. Bazen sahaya giriş ücreti düşer fakat size yanında ek olarak mermi sunulmaz. Bu durumda 40 boya topu 5TL gibi uygun ücretlerle oyuna devam edersiniz. Oyun içerisinde almış olduğunuz boya toplarının miktarına göre çalışanlar tarafından her kişinin ücreti ayrı ayrı tutulur listelenir.

Ve oyun sonu size çıkan hesabı kişisel olarak ödersiniz. Eğer ilk defa paintball istanbul oynamaya gidiyorsanız her türlü avantajdan ve ekipmandan faydalanmanız önerilir. Çünkü oyunu sevip sevmeyeceğiniz veya sonra bir daha gelip gelmeyeceğiniz ilk oyununuza bağlıdır. Siz kendinizi kısıtlar ve düşük boya toplarıyla oyuna devam ederseniz oyununuz yarıda kalır ve yeterince eğlenemez düzgün zevk alamazsınız. Bu da oyunun daha başlarında topunuzun bittiğini varsayarsak oyundan ayrılmanızı gerektirecektir. Böyle bir durumdan kimse mutlu olmayacaktır. Sonuç olarak paintball fiyatının size kaç paraya denk geleceğini toplam kişi sayınız ve oyun içerisinde ihtiyaç duyduğunuz boya toplarının sayısına bağlı olarak hesaplamanız mümkün olmakla yükümlüdür.

© 2018 Hey Paintball İstanbul