İstanbul Paintball Silivri

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Silivri, şehir merkezine 65 km uzaklıkta yer alır. Daha çok yazlıkçıların bulunduğu ilçede bulunan paintball alanlarıyla da insanları cezbetmektedir. Akıllarda daha çok tatil ilçesi olarak kalmıştır. Çok fazla genişliğe sahip olmayan ilçenin nüfusu da yüzölçümüne göre fazladır. Sakin denizinden yararlanmak isteyenler için daha çok yaz aylarında tercih edilmekte oolup bu dönemlerde nüfusu oldukça artmaktadır. İstanbul merkezine en uzak ilçelerden biridir. İlçe statüsünü kazandığı dönemden itibaren hızla artan nüfusa paralel olarak bir o kadar da gelişmiş bir ilçedir.

Kısa kısa tarih

Bu şirin ilçemizde tarihi açıdan görebileceğiniz birkaç yapı bulunmaktadır. Silivri’ye geldiğiniz zaman bu tarihi yerleri sevdiklerinizle mutlaka gezip görmelisiniz. Bu yerlerden bazıları şunlardır: Kurfallı cami, Germiyanrum Kilisesi, Fener Kilisesi, Selimpaşa İkizli Camisi görülmesi gereken yerlerin başında yer alır.

Gezilip görülecek yerler

Büyük ve geniş bir sahil kesimine sahip Silivri de plajları da azımsanmayacak derecede fazladır. Yazın partiler, pub barlar eğlencenin zirve noktalarından biridir. Paintball sevenler içinde uygun alanları da bulunmaktadır, bu doğal alanda yaşanan deneyimden faydalanmanız size unutulmayacak bir hatıra bırakacaktır.

© 2018 Hey Paintball İstanbul